EVDE VEYA HASTANEDE HASTA BAKICI

Konusunda deneyimli elemanlarımızla hedefimiz özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek sunmaktır. Bilinçli bakım ve ilgi ile psikolojik ve bedensel iyileşme hızlanacak hastanız kontrol altında sağlığına kavuşacaktır.
Hastanede başlamış tedavinin evde sürdürülmesi
Hastanede cerrahi veya dahili tedavi uygulanmış hastanın hastanede kalış süresinin doktor onayı ile kısa tutularak , aynı standartların evde sürdürülmesi amacını taşır.
Bu hizmet evde hemşire ve hastabakıcı viziteleri ile gerçekleşir.
Kanser, felç gibi uzun süreli bakım ve tedavi gerektiren hastalara aralıklı veya sürekli olarak hemşire ve hastabakıcı desteği sağlanır.
Evde hasta bakıcı hizmeti
Genellikle klinik durumu bozuk uzun süreli bakım gerektiren hastalara, hastabakıcı hizmeti desteği sağlanır. Bu hizmetler talebe göre yatılı, gündüzlü veya part-time olarak karşılanır.

Yaşlı Bakıcısı Vede Hasta Bakıcı Gibi Hizmetlerimizde Yatılı Hasta Vede Yaşlı Bakıcı Bulmada Firmamız Herzaman Aileninyanıda Çalışaçak Bakıcı Hzimetlisinin Deneyimli Çalışka Güvenilir Referaslı Temiz Vede Kanuni Bilgileri Ailenin Bilgisine Sunarak Gönul Rahatlıgıyla Hasta Bakıcı Vede Yaşlı Bakıcı Gibi Hizmetlerinde Yanısıra Temizlik Yemek Çamaşır Utu Hastanın Veya Yaşlının Genel Temizliginden Sorumlu Banyosu Ternakkesimi Yemegi Vede Hijeninden Sorumludur Çalışaçak Hizmetli Bu Bilinç İçinde Ailenin İsteklerine Vede Ailenin Aile Ortamına Uyum Vede Sakin Akresif Davranışlarda Vede Yüksesk ses Tonuyla Konuşması Mumkundegildir Seveçen Sakin Uyumlu Herşeyden Önçe Sevgi Dolu Merhametli Hastamıza Yaşlımıza Huzur İçibde Bakmak Zorundatır Firmamız Çalışan Hizmetlinin Aileyle Diyalok İçinde Olarak Hizetlinin Hal ve Tavırlarını Yakın Takıp Altınaalır Ailenin Verdigi Bilgiyle Yolaçıkar Şayet Olumsuz Tavır İçinde Olan Hizmetliyi Aileden Aynıgün Alır Ailenin Kırıtellerine Uygun Himetli Vermek Zorundadır