Hizmetlerimiz

Hasta Bakıcılar, Yaşlı Bakıcılar, Yatılı Bakıcılar, Refakatçiler ve Hemşireler

Bakımında sabır ve ilgi gerektiren hastalarınıza, yaşlılarınıza bakıcı, yardımcı veya refakatçi ararken önceliğiniz tecrübeli, referanslı, uyumlu, konu hakkında yetkin birisini bulmak olmalıdır.Firmamız sizlere maksimum dikkat, güven ve özen ile yatılı veya gündüzlü olarak çalışacak bir bakıcı ve yardımcı bulmanızda gerekli desteği sunmaktadır.

Görüşme sonrasında tarafların tümü hemfikir olursa bakıcı işbaşı yapar.

Hasta Bakıcı, Yaşlı Bakıcı, Yatılı Bakıcılar, Refakatçi veya Hemşire olarak çalışacak adaylardan ikametgâh kâğıdı, sabıka kaydı ve kimlik fotokopisi istenmektedir. Bu evrakların bir kopyası firmamızda diğer bir kopyası işverenlerde kalmaktadır.

Bebek Bakıcıları ve Dadılar

Çocuklarınıza yatılı veya gündüzlü olarak çalışabilecek deneyimli, referanslı, güvenilir bebek bakıcıları ve dadılar sunmaktayız.

Bebeğine bakıcı veya dadı arayan ebeveynlerin taleplerini ve beklentilerini ayrıntılı olarak kaydeder. Bakıcı arayan aileye güvensizlik hissetmeyeceği, deneyimli ve referanslı bir bakıcı bulmak için gerekli süreci başlatır. Portföyümizde yer alan adaylar içinden gerekli eliminasyonları yaparak en uygun bakıcı adayı ile aileyi bir araya getirir. Olumlu geçen görüşmenin ardından bakıcı ailenin yanında çalışmaya başlar.
Bakıcı olarak çalışacak adaylardan ikametgâh kâğıdı, sabıka kaydı ve kimlik fotokopisi istenmektedir. Bu evrakların bir kopyası firmamızda diğer bir kopyası ise işverenlerde kalmaktadır. Arzu eden ebeveynler bebeklerine bakıcı buldukları zaman bakıcı adayından ayrıca sağlık raporu talep ederler. Sağlık raporu talep eden aile sağlık raporunun bedelini karşılamaktadır.

Genel Ev Hizmetleri /Temizlik Elemanları
Aşçı, Bahçıvan, Şoför ve Kahyalar

Bu alanlarda çalışacak adaylardan ikametgâh kâğıdı, sabıka kaydı ve kimlik fotokopisi istenmektedir. Bu evrakların bir kopyası firmamızda diğer bir kopyası ise işverenlerde kalmaktadır.