Kocaeli Refakatçi | Her konuda profesyonel bir refakatçi hizmetini sunduğumuz seçenekler kapsamında ister hastanede ya da dilerseniz ev içerisinde bakım hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti sağlayacak olan hemşireler eşliğinde hastalarınızın tüm temel ihtiyaçlarının yanı sıra doktorların önerisi kapsamında da gerekli olan bütün tavsiyeleri uygulanmak suretiyle iyileşme süreci içerisinde sevdiğiniz insanların kısa bir süre kapsamında ayağa kalkmasına olanak tanınmaktadır. Özellikle de ameliyat sonrası için refakatçi olacak kalacak kişiler noktasında hastanız adına en az sizin kadar büyük bir özen göstererek bakımın yapılması noktasında buna artı olarak büyük bir tecrübe sahibi olmuş kişiler ile Kocaeli refakatçi olarak ne gibi önlemlerin alınması noktasında sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız.

Kocaeli Refakatçi

Refakatçi olarak yapılması gerekenler

Ameliyat sonrası hastanede bakım konusunda birçok farklı uyması gereken kriterler bulunmaktadır. Bunlar içerisinde başta hastanın temel ihtiyaçları olmak üzere doktor tavsiyelerini önemi oldukça büyüktür. Ayrıca detaylı bir şekilde günlük olarak yapılacak temizlikleri, ilaç saatlerinin hiçbir şekilde kaçırılması ve farklı bakımlar ile birlikte yeme içme hizmetleri daha yine hastanın en kısa sürede ayağa kalkması adına iyileşmesi için profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bu kapsamda Kocaeli refakatçi olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunmak suretiyle üstelik en uygun fiyatlar altında güvenilir bir destek sağlamaktayız. Özellikle de yaşlı hastalarınız için hoşgörülü olan ve güler yüzlü bir şekilde yaklaşarak onların tüm gerekli olan bakımlarını en iyi şekilde gerçekleştirecek çalışanlarımız kapsamında güven içerisinde dışarı çıkıp kendi işlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

Güvenli bir hizmet ile refakatçi desteği

Hastane bünyesinde hasta olan kişinin ne kadar bir süre ile yatacağı tam olarak bilinmediğinden dolayı bu süre içerisinde sizlere çok uygun fiyatlar ile destek sağlanmaktadır Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi refakatçi hizmeti kapsamında Kocaeli refakatçi olarak arzu edilen tüm süreler boyunca hastanızın en iyi şekilde ayağa kalkması noktasında günlük olarak bütün bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Bugüne kadar yaptığımız tüm farklı refakatçi hizmetleri noktasında aynı güveni sizlere de sunuyoruz. Detaylı bir bilgi için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Refakatçi

Yaşlılarınız ve hastalarınız için en iyi hizmet vermek üzere eğitimlerini tamamlamış uzman refakatçiler. İşlerinin gerektirdiği tüm beceri ve tecrübelere sahip, güvenilir.

Hizmet Tanımları

•Yaşlı ya da hastanın ihtiyaçlarını belirleme •Günlük yeme-içme, egzersiz ve yatak içi bakımının yapılması, •İlaç ve beslenme desteğinin eksiksiz en uygun şekilde yapılması, •Yaşlı ve hastanın moral ve motivasyonunu anlayabilme ve destek olabilme, •İlk yardım bilgisine sahip olmaları

Çalışma Şekli Yatılı:

Yatılı tam zamanlı haftada bir gün 24 saat izin kullanırlar aile ile yapılan anlaşma gereği hafta içi veya hafta sonu izin kullanılır.

Çalışma Şekli Gündüzlü:

Günde 8 veya 9 saat çalışırlar – Cumartesi ve Pazar izin kullanırlar