Engelli Çocuk Bakıcısı

Hiç kimse hasta olmak istemez. Hasta olmamak için önlemler alırız. Fakat yetersiz kaldığımız durumlarda maalesef hepimiz bu durumu yaşamak zorunda kalıyoruz.

Hastalık başlangıcı ve sonrasında, sağlık personellerimizin telkin ve tedavileri, yakınlarımızın ilgi ve alakasıyla ayakta kalmaya çalışıyor bu durumu atlatmak için çaba sarf ediyoruz.

Hastalık anında hassaslaşıyor, tıpkı bir çocuk gibi çevremizden ilgi bekliyoruz. İstemediğimiz halde ilaç kullanmak zorunda kalıyor, yatağa ve eve bağlı kalmak zorunda kalıyoruz. Tüm bunların üstesinden gelmek için ise iyi bir tedavi ve morale ihtiyacımız var.

Bütün bu ihtiyaçların farkında olan Damla Danışmanlık; güvenilir, deneyimli, eğitimli, bilgili ve güler yüzlü sevecen sağlık personeli, hasta bakım elemanı ve yardımcı eleman portföyü ile sizlere hizmet vermektedir.

Hasta bakımı, Hemşire hizmeti, Refakatçi ve evde bakım elaman hizmeti faaliyet alanları içerisinde bulunan Damla Danışmanlık; donanımlı teknolojik alt yapısı ve her an iletişim kolaylığı ile bu alandaki çalışmalarına devam etmektedir.