İzmit Bakıcı

İzmit Bakıcı | Müşteriler telefon ve mail sistemi vasıtasıyla izmit bakıcı seçeneklerini değerlendirebilir. Her türlü ihtiyacın profesyonel bazda karşılanması için sertifikalı bakıcılar çalıştırılmaktadır. Güler yüzlü, titiz ve deneyimli bakıcılar mesai saatlerinde çalışabildiği gibi evlerde kalıcı olarak da hizmet vermektedir.

İzmit Bakıcı Bebek ve Çocuk Bakıcıları

0-3 yaş aralığındaki bebekler için izmit bakıcı seçenekleri değerlendirilebilir. Alt değiştirme, yemek yedirme ve uykuya yatırma gibi temel ihtiyaçların kademeli ve periyodik aralıklarla gerçekleştirilmesi bu şekilde sağlanmaktadır. Aynı zamanda sağlık eğitimi de almış olan bakıcılar bebeklerin herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşma ihtimallerine karşı gerekli önlemleri almakla mükelleftir. 4 – 12 yaş arasındaki çocukların bakımı için de izmit bakıcı seçenekleri arasında tercih yapılabilir. Çocukların hem evlerde hem de dışarıda temel gereksinimlerini karşılarlar. Çocukların okula götürülüp okuldan alınması, oyun parklarında gözetim altında tutulması, kahvaltı ve akşam yemeklerinin yedirilmesi gibi birçok farklı hizmet kolu bulunmaktadır. Aynı zamanda özellikle akşam vakitlerinde ebeveynlerin olmadığı zamanlarda çocuk bakıcıları evde kalarak gözetmenlik de yapmaktadır. Hem bebek hem de çocuk bakıcılar genellikle haftanın beş günü, günde 8 ya da 12 saat çalışmaktadır. Ancak acil durumlar için hafta sonları da çalışmakta olan bakıcılar bulunabilir.

Diğer bir Seçenek: Yaşlı Bakıcıları

Bakıcılar aktif olarak yaşlılara da hizmet sunmaktadır. Yaşlı insanların özel durumları ve hastalıkları baz alınarak sertifikasında yer alan özellikleri kullanan bakıcılar onların çok daha mutlu ve sağlıklı vakitler geçirmelerini sağlar. Yürüyüş yaptırmak ve küçük egzersizlerde bulunmak da yaşlı bakıcılarının gözetiminde gerçekleşmektedir. Yaşlı insanların gün içerisinde alması gereken ilaçların saatini geçirmeden almaları da bu hizmetlerin bir kolu olarak yapılmaktadır. Yaşlı bakıcıları şefkatli bir şekilde onların her türlü ihtiyacını karşılamak için yanlarında bulunurlar.

Son Seçenek: Hasta Bakıcıları

İzmit şehrinde hastalarının profesyonel bakımlarını üstlenmek üzere hasta bakıcıları ile anlaşma sağlanır. Tam olarak hangi saat aralıklarında ne tür bir hasta ile muhatap olunacağı formlarda doldurularak karşı tarafa aktarılır. Hastanın gereksinimleri profesyonel ölçeklerde karşılanmaktadır. Aynı zamanda temizlikleri, bakımları ve ilaç saatleri gibi hassas konularda da hasta bakıcıları üzerine düşen her şeyi yaparlar.